Warning: fopen(/home/vpioscuj/storage1/cache/cache.store.0_0.1702266063): failed to open stream: No such file or directory in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 28Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 30Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 35Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 40Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 42Warning: fopen(/home/vpioscuj/storage1/cache/cache.store.0_0.1702266063): failed to open stream: No such file or directory in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 28Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 30Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 35Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 40Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 42Warning: fopen(/home/vpioscuj/storage1/cache/cache.store.0_0.1702266063): failed to open stream: No such file or directory in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 28Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 30Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 40Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/vpioscuj/ecosmak.com.ua/system/library/cache/file.php on line 42 Суперфуди купити - вигідна ціна в магазині натуральних продуктів Ecosmak
0
0
0

Суперфуди

Хіт продаж
Без цукру
Без глютену
3
30 грн
Купити
Без глютену
1
75 грн
Купити
1
45 грн
Купити
1
55 грн
Купити
Без глютену
1
49 грн
Купити
Хіт продаж
1
27 грн
Купити
1
27 грн
Купити
2
170 грн
Купити
1
52 грн
Купити
Хіт продаж
2
15 грн
Купити
Хіт продаж
Відео
2
52 грн
Купити
Хіт продаж
Відео
2
39 грн
Купити
Хіт продаж
3
109 грн
Купити
Без глютену
1
75 грн
Купити
Без глютену
1
95 грн
Купити
1
39 грн
Купити
Хіт продаж
2
49 грн
Купити
3
139 грн
Купити
Хіт продаж
2
139 грн
Купити
2
310 грн
Купити
Хіт продаж
Без цукру
3
70 грн
Купити
          <!-- NeoSeo Filter - begin -->
                      <h1>Суперфуди</h1>
                    <!-- NeoSeo Filter - end -->

Сучасні люди контролюють здоров'я та харчування, поважають спорт і відмовляються від усього, що може принести шкоду. Продукти харчування мають бути з корисними речовинами та правильними вітамінами. Фахівці під час складання раціону рекомендують як основу використовувати рослинну їжу, яка швидко засвоюється організмом.

Що таке суперфуд?

Суперфуди - це продукти харчування, в яких міститься велика кількість корисних речовин природного походження. Їх використовують як сніданки, додають у випічку, з них готують шоколад, дієтичні цукерки, крекери, зефір, морозиво, енергетичні батончики та багато іншого.

Продукти рослинного походження відрізняються від БАДів і медпрепаратів, корисні речовини в них - у максимальній концентрації, водночас вони не завдають шкоди організму. Якщо ввести в раціон правильний суперфуд, відбудеться поліпшення процесів травлення, підвищення імунітету, поліпшиться самопочуття, здоров'я стане міцнішим. Рослинні добавки - корисні та смачні, їх також можна використовувати як основну страву.

Існує кілька вимог, яким мають відповідати продукти, які можуть носити приставку "супер". Вони відрізняються:

 • природним походженням;
 • можливістю використання в сирому вигляді;
 • високою концентрацією корисних сполук;
 • мінімальною обробкою або її відсутністю.

Ягоди, насіння і горіхи багаті антиоксидантами, кислотами, мінералами і вітамінами. Унікальні якості дають змогу не тільки зберегти здоров'я, а й поліпшити стан волосся і шкіри. Мікроелементи сприяють поліпшенню стану головного мозку, серця і судин. Здоровий спосіб життя позитивно позначається на стані опорно-рухового апарату, краще працює травлення.

Найпопулярніші суперфуди в Україні

Вживати рослинну їжу не тільки модно, а й дуже корисно. Розглянемо популярні суперпродукти:

 • Ягоди годжі. До складу у великій кількості входять антиоксиданти, чотири важливих полісахариди. Завдяки сполукам відбувається активізація захисних властивостей організму. Також у ягодах містяться амінокислоти, з них вісім є незамінними. Аналоги годжі представлені смородиною, журавлиною і чорницею.
 • Насіння чіа. У великій кількості містяться ненасичені жирні кислоти, також є клітковина, яка не розчиняється у воді. У результаті вуглеводи повільніше розщеплюються через те, що в кишечнику утворюється гелева маса. Завдяки насінню чіа відбувається штучне зниження глікемічного індексу інших продуктів. Аналогами є насіння кунжуту та льону.
 • Кіноа. У крупі значно більше білка, ніж в інших злаках, водночас у ній відсутній глютен, через який можуть виникати проблеми з кишківником. Також кіноа багата на фолієву кислоту, рибофлавін, клітковину і комплексні вуглеводи. Крупу потрібно варити, на приготування знадобиться всього чверть години. Природний аналог кіноа - гречка.
 • Спіруліна. У водоростях у великій кількості міститься хлорофіл, завдяки якому відбувається зниження кислотності крові. Сполука також сприяє виведенню важких металів, які опиняються в організмі. Аналогом спіруліни є зелень.  

Якщо ви вирішили купити суперфуди - обов'язково потрібно звернути увагу на проростки, до їхнього складу входить у десятки разів більше корисних сполук, ніж у зрілі рослини.

Суперфуди не тільки покращують стан здоров'я, вони дарують енергію і подовжують життя. Важливо підібрати правильний раціон, для цього можна звернутися до фахівця.

У нашому магазині натуральних продуктів Ecosmak великий вибір суперфудів. Ми пропонуємо суперфуди за вигідною ціною, з доставкою по всій Україні.

Запитання та відповіді в категорії Суперфуди
Останні відгуки
Спіруліна в таблетках
Спіруліна допомогла мені позбутися сухості та лущіння шкіри обличчя, раніше рока ...
Владислав 21.11.2023
Крупа амарантова без глютену
Спочатку, коли я вирішила спробувати амарантову крупу, мене вразила її неймовірн ...
Надія 19.10.2023
Топлене масло Гхі
Готовя с топленым маслом гхи, я всегда уверена, что мои близкие получают самое л ...
Лика 20.09.2023
Сочевиця червона
Я вже не можу уявити свій раціон без червоної сочевиці. Рекомендую спробувати це ...
Поліна 19.09.2023
Кунжут чорний
Кунжут чорний можна так само використовувати як і білий? ...
Таня 18.09.2023
Всі відгуки про товари ⟶