0
0
0

Пастила

Пастила

Що таке пастила

Пастила - це фрукти чи овочі подрібнені до рідкої маси та висушені від вологи в дегідраторі. Під час приготуванння зберігаються вітаміни та смак фрукта чи овоча. Пастила - це корисний натуральний десерт, який полюбляють дорослі та діти. Її можна їсти на перекуси, давати діткам в школу та брати з собою в дорогу. Завдяки тому, що пастила висушена від вологи, в невеличкому клаптику міститься більше фруктів ніж вам може здаватись, тому це ситний перекус й однією упаковкою в 40 грамів ви можете добре перекусити або наїстись.

Чому пастила від Екосмак

Ми готуємо пастилу зі стиглих фруктів вищої якості, адже тільки кращі фрукти допомагают зробити пастилу найбільш корисною, красивою, а ще так вона може зберігатися більш тривалий час не втрачаючи смаку та виду.

Наша пастила довго не затримується, а практично відразу з'їдається, це підтверджують відгуки наших постійних клієнтів.

Нам подобається радувати людей корисною продукцією, тому наша пастила завжди свіженька, красива та смачна.

Як зберігати

Якщо ви придбали декілька упаковок пастили й не плануєте відразу з'їдати, ви можете зберігати в тумбочці на кухні. Якщо у вас багато пастили і плануєте розтягнути її на місяці, то можете зберігати в холодильнику, а ще для більш тривалого зберігання можете помістити пастилу в банку.

Наша пастила Ecosmak спеціально приготовлена, добре висушена та упакована таким чином, що може зберігатися довгий термін.

Пастилу краще зберігати в темному місці без посторонніх запахів, можна положити в харчовий контейнер та зберігати в шафі на кухні.

Якщо пастилу зберігати довгий термін, краще її помістити в банку та поставити в холодильник.

Дітям від 6 місяців можна давати пастилу, адже в складі тільки натуральні фрукти, овочі чи ягоди без додавання цукру, консервантів, барвників та інших домішок.

Пастила для схуднення може бути як корисний замінник солодощам. Для схуднення її краще вживати в першій половині дня.

Міжнародна організація охорони здоров'я рекомендує вживати понад 400 грамів фруктів (ягід) в день.

Дві упаковки пастили по 40 грамів містять мінімальну добову норму фруктів.