0
0
0

Горіхи

0
12 грн
Купити
1
59 грн
Купити
0
32 грн
Купити
0
51 грн
Купити
Хіт продаж
1
426 грн
Купити
0
252 грн
Купити
Хіт продаж
Відео
1
90 грн
Купити
Хіт продаж
Відео
0
75 грн
Купити
0
39 грн
Купити
Відео
0
75 грн
Купити
0
57 грн
Купити
Відео
0
400 грн
Купити
0
45 грн
Купити
0
48 грн
Купити
Горіхи

Горіхи в нашому магазині "Екосмак" смачні, ароматні та поживні, ми вважаємо їх ідеальним перекусом або інгредієнтом для приготування їжі.

Купити горіхи - це правильний вибір, адже їх не дарма вважаються суперкорисною їжею. Вони містять корисні жири, рослинний білок та безліч інших поживних речовин.

Горіхи бувають різних форм, розмірів та смаків. У різних видів є своя унікальна властивість, хоча всі горіхи містять рослинні та корисні для здоров'я білки. Горіхи також містять багато корисних жирів, але мало насичених.

Сприяють здоров'ю серця

Горіхи містять корисні для серця ненасичені жири та антиоксиданти, а регулярне вживання горіхів може поліпшити здоров'я серця. Існують вагомі докази того, що регулярне вживання горіхів може знизити ризик ішемічної хвороби серця як для чоловіків, так і для жінок. Мета-аналіз 2019 року в науковому журналі Nutrition Review виявив зворотну залежність між споживанням горіхів та різними серцевими захворюваннями. Це означає, що чим частіше люди їли горіхи, тим нижче ризик ішемічної хвороби серця й деяких інших серцево-судинних захворювань.

Зниження ризику діабету

Горіхи мають потенційну користь для лікування й профілактики діабету. Оглядова стаття, опублікована в науковому американському журналі клінічного харчування "Ameri can Journal of Clinical Nutrition", показала, що вживання чотирьох порцій горіхів в тиждень тісно пов'язано з більш низьким ризиком діабету. Для тих, хто страждає на діабет, вживання горіхів може допомогти мінімізувати загальні побічні ефекти й ускладнення, особливо для жінок. Фактично, дослідження 2019 року показало, що для людей, які вже хворіли на діабет, вживання горіхів знижує ризик розвитку інших хронічних захворювань, зокрема серцевих захворювань. Крім того, всі горіхи від природи містять мало вуглеводів та багато корисних жирів і білків, що робить їх безпечною та смачною закускою для людей, які уважно відносяться до споживання вуглеводів.

Високий вміст антиоксидантів

Горіхи також багаті антиоксидантами - сполуками в їжі, які допомагають відновлювати пошкоджені та зазнавжими стресу клітини. Антиоксиданти також запобігають безліч захворювань. Багато вікові захворювання можна віднести до хронічних запалень та стресу, тому, природно, антиоксиданти мають велике значення. Оглядове дослідження, проведене в Antioxidants, показало, що люди похилого віку, які вживають горіхи, мають більш низький ризик розвитку раку або когнітивних розладів, а також серцевих захворювань та діабету.

Горіхи з високим вмістом мононенасичених жирів, такі як арахіс і кешью, є хорошим джерелом антиоксидантів, але горіхи з високим вмістом поліненасичених жирів дають вам трохи більше антиоксидантів. Горіхи, такі як волоські горіхи, мигдаль й бразильські горіхи, особливо багаті поліненасиченими жирами й антиоксидантами.

Сприяють зниженню ваги

Горіхи висококалорійні, але вони можуть захистити від набору зайвих кілограмів.  Огляд останніх досліджень показало, що все більше і більше досліджень повідомляють важливу роль горіхів в регулюванні й підтримки ваги.

Горіхи також можуть допомогти вгамувати голод. Ольга Саган, автор марафону правильного харчування "Без цукру", виявила на своєму досвіді докази того, що вживання горіхів може зменшити відчуття голоду та бажання їсти, збільшуючи при цьому відчуття ситості. Їх високий вміст жиру, білка та клітковини взаємодіюсть разом забезпечуючи довгострокове задоволення.

Де використовувати горіхи

  • Можна робити мікси, змішуючи різні горіхи й складати в пакетики для перекусів.  Мікси горіхів зручно брати з пові в дорогу, на роботу або дітям в школу, це зручно, корисно та ситно.
  • Горіхи можна додавати в різні страви: додавати в начинку або посипати страву, це буде і красиво, і дуже корисно. Горіхи додаватися в салати, солодкі страви, напої та гарніри.
  • Смузі з горіхами теж дуже смачні й насичені. Додавши в смузі трохи горішків, можна зробити його ситним та корисним перекусом.
  • Горіхова паста. До того ж, пасту можна приготувати з усіх горіхів, а не тільки як прийнято: з фундука або арахісу. Всі горішки маюсть достатню кількість жирів, як написано в цій статті вище, тому їх можна перемолоти в горіхову пасту, яку так люблять діти.

Застереження

Якщо ви вирішили купити горіхи, зверніть увагу щоб вони не були сильно м'якими, з темними та не приємним запахом. Такі горіхи можуть бути не свіжими, залежаними, гіркими та не смачними, а головне - від них може боліти живіт.

Запитання та відповіді в категорії Горіхи
Останні відгуки
Мікс горіхів 200г
Деткам в школу - вообще шик. В школе часто задерживаются, а на перекус такой мик ...
Алёна 26.02.2021
Коробка горіхів 1кг
Вигідна коробка, ціна - бомба. Горіхи свіжі, красиві та хрумкі. Окремо дякую за ...
Василь 17.02.2021
Бразильский горіх
Впервые пробовала бразильские орехи, очень понравились, такие хрустящие и необыч ...
Алина 29.01.2021
Коробка 5 видів фріпсів
Добрый вечер. Спасибо за посылочку❤️ Пастилу и фрипсы пробовала дочка - самый гл ...
Наталья 30.11.2021
Чіпси з персика
Очень хотела попробовать чипсы из персика, так как очень люблю свежие персики, о ...
Светик 22.10.2021
Всі відгуки про товари ⟶