0
0
0

Натуральні льодяники без цукру

Новинка
0
25 грн
Купити
Новинка
0
25 грн
Купити
Новинка
0
25 грн
Купити
Новинка
0
25 грн
Купити
Новинка
0
25 грн
Купити
Новинка
0
25 грн
Купити
Новинка
0
25 грн
Купити
Новинка
0
25 грн
Купити
Новинка
0
25 грн
Купити
Новинка
0
25 грн
Купити
Новинка
0
25 грн
Купити
Натуральні льодяники без цукру

Серед продуктів, що пропонуються під брендом Ecosmak, можна знайти чимало солодощів для тих, хто усвідомлено вирішив відмовитися від цукру та глютена. Корисне харчування (ПП) - це не обов'язково повна відмова від усього солодкого. Наприклад, льодяник без цукру - ідеальні ласощі як для дітей, так і для дорослих. При цьому у складі немає тих звичних компонентів, які заслужено вважаються шкідливими для організму.

Що таке льодяники

Льодяники - це різновид твердих цукерок, які при традиційному рецепті виготовлення складаються з ароматизованого цукру та кукурудзяного сиропу. Замість сиропу може використовуватися патока. Основою, що створює смак та аромат, виступають натуральні компоненти – фрукти та ягоди.

Саме від цукрової складової відмовляється виробник корисних солодощів, тим самим роблячи їх доступними для прихильників правильного, здорового харчування. Натуральні льодяники без цукру, що випускаються під брендом Ecosmak, - маленька радість для тих, хто не хоче шкодити організму. Адже в цьому випадку цукор не входить до складу його функцію виконують нешкідливі компоненти природного походження.

Користь натуральних льодяників без цукру

Багато хто звикли до того, що солодкі ласощі допустимі лише зрідка, бо не дуже корисні як для дітей, так і для дорослих. Прийнято вважати, що вживання солодощів у їжу шкодить зубам, системі травлення, як і всьому організму в цілому. Однак якщо це натуральні льодяники на паличці без цукру, то подібного можна не побоюватися:

  • зубна емаль залишається неушкодженою, оскільки серед компонентів, що входять до складу, немає нічого, здатного її зруйнувати;
  • немає також деструктивного на травну систему — радувати себе солодощами можна без будь-яких побоювань;
  • зберігається баланс обміну речовин - можна не докоряти собі за кожен міні-десерт і не боятися негативних наслідків.

Такі ласощі стають справжньою знахідкою для всіх, кому продукція з високим вмістом цукру протипоказана з медичних чи професійних причин. Наприклад, корисні льодяники анітрохи не зашкодять людям, які займаються спортом чи фітнесом, стежать за фігурою, борються із зайвою вагою.

Чому льодяники від Екосмак

Серед продукції Ecosmak — продукти, які не тільки приємні на смак, але й відрізняються вивіреним складом. По-справжньому корисні льодяники характеризуються декількома особливостями:

  • компоненти, що використовуються у складі, мають повністю органічне походження, що підтверджено відповідними сертифікатами;
  • на вибір пропонується широка лінійка смаків - тут у тому числі можна знайти смородину, яблуко, ожину, малину, лимон з м'ятою та багато іншого;
  • для виготовлення льодяників використовуються натуральні сушені фрукти, без застосування штучних компонентів.

Повністю збалансований рівень калорійності. На сто грамів натурального продукту припадає 250 кілокалорій, що при перерахунку на невелику масу дозволяє, не відмовляючи собі в маленьких радощах, мінімізувати споживання зайвих калорій під час сніданку, обіду або вечері.

Запитання та відповіді в категорії Льодяники
Останні відгуки
Коробка фріпсів 10 видів
Добрый день, очень понравилась эта коробка из 10 видов фрипсов, все вкусное) Зак ...
Ника 07.02.2022
Коробка горіхів 500г
Добрый день) Заказом довольна! Понравилось что продукция без сахара, потому что ...
Анна 01.02.2022
Фріпси з груши
Очень люблю грушу, но не всегда она есть в магазине, а иногда как захочется, что ...
Людмила 27.01.2022
Коробка фріпсів 10 видів
Заказывала такой набор уже несколько раз, так как все понравилось. Чипсы все вку ...
Екатерина 15.01.2022
Набір фріпсів 10 видів 80г
Добрый день! Хочу поблагодарить Вас за хорошо упакованный наборчик, заказывала 3 ...
Анастасия 07.01.2022
Всі відгуки про товари ⟶