0
0
0

Натуральний сік

Хіт продаж
Без цукру
2
55 грн
Купити
1
85 грн
Купити
Без цукру
0
54 грн
Купити
Без цукру
1
57 грн
Купити
Без цукру
0
59 грн
Купити
Без цукру
1
57 грн
Купити
Без цукру
0
57 грн
Купити
Без цукру
1
44 грн
Купити
Без цукру
1
160 грн
Купити
Без цукру
1
57 грн
Купити
Без цукру
0
52 грн
Купити
          <!-- NeoSeo Filter - begin -->
                      <h1>Натуральний сік</h1>
                    <!-- NeoSeo Filter - end -->

Натуральні соки дуже корисні для дітей і дорослих, збагачують організм вітамінами, мікро- і макроелементами. А якщо готувати такі напої в домашніх умовах у вас не виходить, їх можна з легкістю придбати в магазині. Головне - розуміти, на яку продукцію звертати увагу, як обирати якісний товар.

Що таке натуральний сік

Якщо ви хочете купити натуральний сік, маєте знати, що його отримують зі стиглих фруктів чи овочів методом прямого віджиму, не додаючи інші інгредієнти, той самий цукор. Крім того, тут у жодному разі не повинно бути ароматизаторів, штучних консервантів, барвників. 

Щоб продукція зберігалася довше, виробники проводять її пастеризацію. Відбувається процедура за температури 85-94 градуси протягом півгодини. Цього достатньо, щоб знищити різні мікроорганізми, підготувати сік до розливу в тару і подальшої реалізації.

Які соки натуральні

Як було зазначено вище, якщо соки натуральні, то вони не містять цукру та інших добавок, виробляються методом прямого віджиму, перед розливом у тару проходять пастеризацію. Що стосується асортименту, то виробники пропонують споживачеві такі види соків:

 • фруктові: яблучні, грушеві, персикові, сливові, гранатові тощо;
 • ягідні: вишневі, полуничні, малинові, журавлинні, брусничні тощо;
 • овочеві: томатні, морквяні, гарбузові тощо;
 • соки дерев: березовий, кленовий.

Щоб отримати більш різноманітні смаки, виробники часто поєднують кілька компонентів, виготовляючи такі соки, як, наприклад: яблучно-морквяний, морквяно-гарбузовий, мультивітамін тощо. Подібна продукція користується великим попитом, тому її асортимент систематично поповнюється.

Ознакою натуральності соку є не тільки склад, позначений на упаковці, а й дата його виготовлення. Вона має збігатися з терміном дозрівання продукту, з якого приготовано напій.

Плюс, виробник обов'язково зробить на упаковці позначку про те, що сік отримано саме методом прямого віджиму.

Є в продажу і відновлені соки. Але їх не можна назвати натуральними та корисними. Їх виготовляють із концентратів, отриманих унаслідок випарювання води із соку. У процесі приготування сюди знову додають воду, певну кількість цукру. Хоч штучні компоненти в складі й відсутні, особливої користі така продукція не несе з огляду на те, що втратила більшість вітамінів, проходячи численні виробничі процеси.

Тому, якщо ви хочете купити стовідсотково натуральний і смачний продукт - обирайте сік без цукру, отриманий методом прямого віджиму. 

Чим корисний натуральний сік

Про користь такого продукту не доводиться навіть сперечатися. Він містить практично всі ті ж цінні мікроелементи і вітаміни, які присутні у свіжих фруктах. Завдяки цьому натуральний сік чинить на організм такий вплив:

 • зміцнює імунітет;
 • нормалізує роботу серцево-судинної системи;
 • стимулює процеси кровотворення;
 • покращує обмін речовин;
 • тонізує;
 • очищає організм від токсинів тощо.

Але важливо пам'ятати і про запобіжні заходи, вживаючи натуральні екологічні соки. Наприклад, їх не можна пити у великій кількості і на голодний шлунок. Плюс, з особливою обережністю до соків мають ставитися діабетики і люди, схильні до алергії. Дітям таку продукцію потрібно давати в дуже обмеженій кількості або купувати спеціальні дитячі її варіанти.

Де купити натуральні соки

Купити українські натуральні соки сьогодні не так легко, як може здатися. Найчастіше на полицях магазинів ми бачимо відновлені варіанти, а також нектари, фруктові напої. Тому, ви можете замовити натуральний сік або знайти на полицях нашого магазину "ECOSMAK". У нас представлений широкий вибір смаків із фруктів і ягід, і ви можете знайти підходящий варіант. При цьому ми намагаємося, щоб ціна натурального соку була максимально доступною. Замовити його можна з доставкою в будь-яке місто України.

Запитання та відповіді в категорії Натуральний сік
Останні відгуки
Імбирний сік
Обожнюю все натуральне, а ці соки - це топ! Смачні, легко п'ються та завджи хоче ...
Оля 20.08.2023
Фруктово-овочевий сік
Найсмачніший сік, мій улюблений ...
Інна 08.08.2023
Гарбузовий сік
Цей гарбузовий сік не пересолений і не пересолоджений, а дуже смачний і освіжаюч ...
Таня 26.07.2023
Гранатовий сік Avalanche, 1л
Сік дуже смачний, не можна відірватись ...
Таня 12.07.2023
Гранатовий сік без цукру, 1л
Самый вкусный гранатовый сок, среди всех, что я пробовал ...
Андрей 26.06.2023
Всі відгуки про товари ⟶