0
0
0

Чай на вагу

Чай на вагу

Листовий чай - це термін, який часто використовується для опису цілісної або частково цілісної форми чаю. На відміну від чайних пакетиків, листовий чай заварюють або настоюють в чайнику.

У нашому асортименті листовий чай звичайний чорний та зелений чай, а також збір трав та фруктових смаків для додання насиченого аромату та смаку фруктів і квітів.

Листовий чай, як правило, більш якісний, з насиченым смаком, ніж чаї більш низької якості, які зазвичай продаються в пакетиках.

Купіть розсипний чай в магазині Ecosmak, щоб отримати вишуканий асортимент розсипного чаю для вашої родини або на подарунок. Ці чайны листя збираються вручну та обробляються на заводі, щоб гарантувати найсвіжіший та чистий смак. Наші розсипні чаї продаються за оптимальною ціною і високої якості, безумовно для вас.

Наш листовий чай на вагу вищої якості, має чудовий, м'який, насичений смак.  Розсипний чай - відмінний спосіб уникнути зайвої упаковки чайних пакетиків.  Насолоджуйтеся цим чаєм як гарячим або холодним напоєм;  або при готуванні в якості унікального посилення смаку солодких та солоних страв.